12 maja 2019 r. koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl w GCKiCz

Wesołych Świąt Wielkanocnych

X Święto Powiśla Dąbrowskiego

X Święto Powiśla Dąbrowskiego

X Święto Powiśla Dąbrowskiego

X Święto Powiśla Dąbrowskiego

X Święto Powiśla Dąbrowskiego

X Święto Powiśla Dąbrowskiego

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 11.06.2019
W niedzielę, 9 czerwca br., w Ujściu Jezuickim odbył się festyn z okazji „Święta Rodziny”, organizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Gręboszowie. Przy pięknej, słonecznej pogodzie dzieci, młodzież, rodzice i zaproszeni goście mogli spędzić miło czas, bowiem czekało na nich wiele atrakcji. Na program „Święta Rodziny” złożyły się: występy, przedstawienia, pokazy, konkursy i zawody sportowe.
Data wpisu: 11.06.2019
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na IV Gminny Przegląd Muzycznych Talentów, który odbędzie się 19 czerwca 2019 roku o godzinie 16.00. Przegląd adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy Gręboszów oraz uczniów szkółki gry na instrumentach muzycznych, działającej przy GCKiCz w Gręboszowie. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14 czerwca 2019 r.
Data wpisu: 03.06.2019
1 czerwca to data znana chyba każdemu dziecku - tego dnia nie brakuje radości, uśmiechu i szczęścia naszych pociech. Każdy stara się, aby dzień ten był wyjątkowy dla wszystkich dzieci. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa chcąc uczcić ten wyjątkowy dla każdego malucha dzień zorganizowało festyn rekreacyjno- sportowy. Impreza odbyła się w niedzielę, 02 czerwca br., na kompleksie sportowym „Orlik” w Gręboszowie.
Data wpisu: 30.05.2019
„Bądźmy sobą bez nałogów” to hasło konkursu, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Konkurs plastyczny i literacki, jest wspaniałą okazją, do promowania nie tylko życia bez nałogów, ale zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, zdrowego odżywiania.