9 kwietnia 2017 r. Konkurs palm

Koncert Kolęd i Pastorałek – 27 styczeń 2017 r.

VIII Święto Powiśla Dąbrowskiego

VIII Święto Powiśla Dąbrowskiego

Zespół „Impresjon”

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 22.08.2017
W najbliższą niedzielę, 27 sierpnia br. na obiekcie sportowym w Bolesławiu odbędzie się już po raz dziewiąty „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze", promujące polskie rolnictwo i przedsiębiorczość. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!
Data wpisu: 18.08.2017
We wtorek 15 sierpnia br., w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, gręboszowska parafia obchodziła uroczystość odpustową oraz jubileusz 50 - lecia kapłaństwa ks. prałata Ryszarda Banacha. Na to parafialne święto i złoty jubileusz przybyło liczne grono kapłanów, poczty sztandarowe, bracia strażacy, parafianie i goście. Uroczystej mszy odpustowej przewodniczył ks. jubilat dr Ryszard Banach.
Data wpisu: 09.08.2017
Urząd Gminy w Gręboszowie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zapraszają na: Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Zawody odbędą się 18 sierpnia br. o godzinie 9.00 na kompleksie sportowym „ORLIK” w Gręboszowie. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są w Urzędzie Gminy, pokój nr 8 oraz w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa.
Zapraszamy
Data wpisu: 31.07.2017
27 lipca 2017 r. na obiekcie ORLIK w Gręboszowie odbyły się eliminacje powiatowe turnieju piłki nożnej pod nazwą „Wakacje z Piłką Nożną 2017”. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn tj.: „Wojskowi” Bolesław, „Wisła” Borusowa – gm. Gręboszów, Dąbrowa Tarnowska, Mędrzechów, Szkółka piłkarska I Olesno i „Wisła” Szczucin.