19.01.2020 r. Koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl

Zdjęcie z Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 20.01.2020
W niedzielę, 19 stycznia br. roku mieliśmy zaszczyt gościć wspaniały Tarnowski Chór GOS.pl, który zaprezentował niezwykły koncert zarówno tradycyjnych kolęd, w nietypowym wykonaniu, ale i przepięknych i wzruszających pastorałek. Nie mogło zabraknąć również energicznych utworów typowych dla muzyki gospel.
Data wpisu: 18.01.2020
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na Koncert Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w wykonaniu uczniów muzycznej szkółki gry, działającej przy GCKiCz. Koncert odbędzie się 24 stycznia 2020 roku o godzinie 16.00.

Zapraszamy
Data wpisu: 10.01.2020
W piątek, 10 stycznia br. z inicjatywy wójta Krzysztofa Gila i przewodniczącego Rady Gminy Gręboszów Marka Mosio odbyło się Noworoczne Spotkanie Opłatkowe. Miejscem spotkania była Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Gręboszowie. W spotkaniu wzięli udział: poseł na sejm RP Wiesław Krajewski, proboszcz parafii Borusowa ks. Marian Kujda, starosta dąbrowski Lesław Wieczorek, wicestarosta Krzysztof Bryk, radny rady powiatu Sebastian Kądzielawa, radni rady gminy, nauczyciele, pracownicy urzędu gminy i jednostek organizacyjnych gminy, sołtysi, strażacy oraz członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Gręboszów
Data wpisu: 06.01.2020
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl, który odbędzie się 19 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w sali GCKiCz. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Nie zabraknie również tradycyjnych utworów muzyki gospel.
Przed koncertem zostaną wręczone dyplomy i nagrody rzeczowe uczestnikom Konkursu Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Bożonarodzeniowym.