9 kwietnia 2017 r. Konkurs palm

Koncert Kolęd i Pastorałek – 27 styczeń 2017 r.

VIII Święto Powiśla Dąbrowskiego

VIII Święto Powiśla Dąbrowskiego

Zespół „Impresjon”

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 19.06.2017
Ciesząca się dużym zainteresowaniem szkółka gry na instrumentach muzycznych działająca przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie podsumowała kolejny rok edukacji muzycznej prowadzonej przez Krzysztofa Romana- instrumenty klawiszowe oraz Wiesława Lizaka- gitara. Uczniowie zaprezentowali zdobyte umiejętności podczas II Przeglądu Muzycznych Talentów w dniu 16 czerwca br., w sali Gminnego Centrum Kultury. Zgromadzona widownia wsłuchiwała się w utwory wykonywane na keyboardzie, pianinie i gitarze.
Data wpisu: 16.06.2017
Urząd Gminy w Gręboszowie, LZS "Wolania" Wola Żelichowska oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zapraszają na Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej odbędzie się 25 czerwca 2017 r. na boisku sportowym w Woli Żelichowskiej, początek godzina 15.00. W zawodach biorą udział drużyny: LZS "Strażak" Karsy, LZS "Wolania" Wola Żelichowska, LZS "Wisła" Borusowa, LZS "Dunajec" Ujście Jezuickie.
Data wpisu: 06.06.2017
W niedzielne popołudnie, 4 czerwca br. na kompleksie sportowym „Orlik” w Gręboszowie odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Licznie zgromadzeni w tym dniu chłopcy i dziewczęta cieszyli się wieloma atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich. Wśród najciekawszych warto wskazać turniej piłki nożnej młodzików, w którym rywalizowali uczniowie szkoły podstawowej, wspierani dopingiem przez swych rodziców.
Data wpisu: 31.05.2017
„Bądźmy sobą bez nałogów” to hasło konkursu, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Konkurs plastyczny i literacki, jest wspaniałą okazją, do promowania nie tylko życia bez nałogów, ale zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, zdrowego odżywiania. W dzisiejszych konsumpcyjnych czasach bardzo ważne jest aby młodzież zdawała sobie sprawę jakie produkty są zdrowe, wartościowe, jak ważny jest ruch, jak szkodliwe są nałogi. Dzieci i młodzież w swoich pracach w bardzo wymowny sposób przedstawiają negatywne skutki nałogów, ale także zalety zdrowego stylu życia.