30.01. Kolędowanie przy szopce

30.01. Kolędowanie przy szopce

30.01. Kolędowanie przy szopce

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert Zaduszkowy

Koncert Zaduszkowy

Nowe wydawnictwa o gminie Gręboszów

Ocalmy od zapomnienia – zbiórka starych fotografii

Zdjęcie z Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 25.06.2022
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie informuje, że pierwsze zajęcia taneczne i kurs tańca odbędą się w środę, 29 czerwca br. o godzinie 16.00.
Zapraszamy!

Data wpisu: 22.06.2022
Krzysztof Gil - Wójt Gminy Gręboszów, Sebastian Kądzielawa - Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zapraszają na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w niedzielę, 3 lipca br. na terenie boiska sportowego w Woli Żelichowskiej. Początek godzina 14.00. Festyn poprowadzi „Pracownia Jaszczur i Przyjaciele”.
Data wpisu: 22.06.2022
Nie od dziś wiadomo, że w podróżowaniu najważniejsze są emocje, przeżycia i wspomnienia, a tych turystom odwiedzającym Małopolskę z pewnością nie zabraknie. Małopolskie szlaki to malownicze górskie panoramy, jeziora, kwieciste łąki, urokliwe, historyczne miasta, to również najcenniejsze źródła wód mineralnych i leczniczych, dojrzałe owoce, świeże zioła, aromatyczne miody, wytwarzane z pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły produkty regionalne i tradycyjne bazujące na tym, co daje nam natura. Dlatego zarówno działania na rzecz propagowania turystyki w Małopolsce, jak i siedemnasta już edycja Małopolskiego Festiwalu Smaku odbywają się pod jednym hasłem - NATURALNIE!
Data wpisu: 20.06.2022
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na Koncert Młodych Talentów, który odbędzie się 28 czerwca br. Początek imprezy o godzinie 16.00. Koncert jest podsumowaniem kolejnego etapu artystycznej edukacji dzieci i młodzieży w szkółce gry na instrumentach muzycznych, działającej przy GCKiCz w Gręboszowie.