19.01.2020 r. Koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl

Zdjęcie z Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 15.03.2020

W związku z zagrożeniem koronowirusem wszystkie wydarzenia kulturalne zostają odwołane. Instytucja kultury będzie w tym czasie nieczynna. Zapraszamy więc do korzystania z materiałów zamieszczonych on-line. Poniżej linki do wybranych propozycji: KULTURA W DOMU Największa biblioteka cyfrowa w Polsce

Data wpisu: 13.03.2020
W związku z zagrożeniem rozpowszechniania się koronawirusa COVID-19 na terenie całego kraju Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie jest nieczynne do odwołania. Wszystkie najbliższe planowane imprezy i konkursy są odwołane. O terminie przywrócenia funkcjonowania instytucji kultury będziemy informować.
Data wpisu: 09.03.2020
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na XXV Gminny Konkurs Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych twórców ludowych oraz Koła Gospodyń Wiejskich i placówki oświatowe z terenu gminy Gręboszów, którzy po dzień dzisiejszy podtrzymują i kultywują tradycje obrzędowe Świąt Wielkanocnych. Prace konkursowe będą przyjmowane do 1.04. 2020 r. (tj. środa) do godziny 16.00 w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.
Data wpisu: 28.02.2020
Deszczowe niedzielne popołudnie, 23 lutego br., było okazją do rozegrania gminnego turnieju siatkarskiego. O godz. 14.00 gospodarz gminy, Krzysztof Gil powitał wszystkich uczestników i rozpoczął turniej. Do walki o Puchar Wójta Gminy Gręboszów stanęły 4 zespoły: Biskupice, „Sokół” Gręboszów, OSP Hubenice-Kozłów i Wola Żelichowska-Zawierzbie.