Dzień głośnego czytania

Data wpisu: 02.10.2018

Dnia 29 września br. przypada Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Dzień ten był doskonałą okazją do promowania czytelnictwa, oraz pokazania najmłodszym mieszkańcom naszej gminy jak fajne może być czytanie książek. W ramach obchodów tego dnia udaliśmy się do Publicznego Przedszkola w Gręboszowie, aby zachęcić dzieci do odwiedzania biblioteki, wypożyczania książek i wspólnego czytania. Po wysłuchaniu bajki dzieci wspólnie rozwiązywały łamigłówki oraz zagadki związane z przeczytanym tekstem. Wszyscy doskonale sobie poradzili za co zostali nagrodzeni słodką niespodzianką. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do biblioteki, aby już od najmłodszych lat zaszczepiać w dzieciach miłość do czytelnictwa.