Koncert uczniów szkółki muzycznej

Data wpisu: 21.06.2015

W piątek, 19 czerwca br. w Gręboszowie odbył się koncert, w którym wzięli udział uczniowie szkółki gry na instrumentach muzycznych prowadzonej w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa przez Krzysztofa Romana. Wśród uczestników znaleźli się: Ewelina Dąbroś, Nikodem Sobota, Nikola Wytrwał, Anna Dąbroś, Karolina Sarat, Ewelina Rumas, Ewelina Surdel, Natalia Koziara, Martyna Wojciechowska, Wiktoria Woziwoda, Patryk Trela, Krzysztof Rumas i Dawid Dymon. Publiczność, którą tworzyli w głównej mierze rodzice i znajomi młodych wykonawców nie szczędziła owacji i braw.

Tego typu koncerty są doskonałą okazją, by młodzi artyści mogli zaprezentować w szerszym gronie swoje muzyczne zdolności i zdobyte umiejętności. Jednocześnie są również podsumowaniem kolejnego etapu artystycznej edukacji w szkółce gry na instrumentach muzycznych w GCKiCz. Miejmy nadzieję, że będą one mobilizacją do dalszej wytężonej pracy i motywacją do doskonalenia swojego artystycznego warsztatu dla wszystkich uczestników. Jednocześnie pragniemy, aby stanowiły również zachętę dla mieszkańców naszej gminy, którzy chcieliby rozpocząć swoją edukację muzyczną.