07.03.2018 r. – Wiwat Panie, Wiwat Panowie

13.01.2018 r. Koncert kolęd Tarnowskiego Chóru Gos.pl

IX Święto Powiśla Dąbrowskiego

Wiwat Panie, Wiwat Panowie – 07.03.2018 r.

Media o koncercie w GCKiCz

Data wpisu: 12.01.2018

Już w najbliższą sobotę, 13 stycznia br., zapraszamy do GCKiCz na wyjątkowy, urodzinowy koncert kolęd w wykonaniu Tarnowskiego Chóru GOS.PL. Informacje o sobotnim koncercie znalazły się w wielu lokalnych i regionalnych mediach. O wydarzeniu można przeczytać m. in. w serwisach internetowych: e-Kuriera Dąbrowskiego (tutaj) czy też Tarnowskiego Gościa Niedzielnego (tutaj). O kolędowaniu z Chórem GOS.PL w Gręboszowie można również znaleźć informację i posłuchać na stronie internetowej radia RDN Małopolska w weekendowych propozycjach kulturalnych (tutaj).

Zachęcamy również do lektury dzisiejszego wydania tarnowskiego dodatku do Gazety Krakowskiej, gdzie mogą Państwo przeczytać o rozśpiewanych urodzinach Chóru i inaugurującym je koncercie w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

GOS.PL w Gazecie Krakowskiej