Nowy numer Gazety Gręboszowskiej już w sprzedaży

Data wpisu: 06.11.2019

W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można nabyć 84. numer Gazety Gręboszowskiej. W bieżącym numerze gazety mogą Państwo znaleźć informacje dotyczące organizacji: Małopolskiego Festiwalu Smaku w gminie Gręboszów oraz powiatowych obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Gręboszowie. Warto również przeczytać o rajdzie rowerowym z Gręboszowa na Westerplatte – inicjatywie doskonale wpisującej się w tegoroczne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W aktualnym numerze Gazety Gręboszowskiej zamieszczamy m. in.: relacje ze spotkania Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy z wicepremierem Jarosławem Gowinem i wiceminister zdrowia Józefą Szczurek -Żelazko.  Jedną z kluczowych inwestycji jaka realizowana jest na terenie naszej gminy jest budowa mostu w Borusowej. W aktualnym numerze mogą Państwo przeczytać najważniejsze informacje dotyczące postępu prac z placu budowy. Miniony kwartał to również wiele interesujących wydarzeń kulturalnych. W 84. numerze Gazety Gręboszowskiej zamieszczamy m. in.: relacje ze spotkania autorskiego z profesorem Bogdanem Musiałem oraz z dorocznej akcji Narodowego Czytania. Publikujemy również informacje dotyczące sportu, tj. relację z „Małopolska CUP 2019” – turnieju piłki nożnej trampkarzy oraz wyniki i tabele rozgrywek klasy A i B piłki nożnej seniorów.

To tylko część tematów jakie wypełniły aktualny numer naszej Gazety Gręboszowskiej. Zachęcamy do lektury.