Tenisowe mistrzostwa gminy Gręboszów

Data wpisu: 21.02.2018

W sobotę 17 lutego br., w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się turniej tenisa stołowego o puchar dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zawody były jednocześnie mistrzostwami gminy Gręboszów w tej dyscyplinie sportowej. Do rywalizacji o miano najlepszego pingpongisty przystąpiło 21 zawodników: Michał Zarzycki, Daniel Bigos, Paweł Bigos, Tomasz Janowiec, Łukasz Janowiec, Wojciech Kochańczyk, Marek Skowron, Andrzej Pyrczak, Tomasz Koziara, Jan Dąbroś, Sławomir Moryl, Piotr Bednarz, Mariusz Misterka, Stanisław Myśliński, Łukasz Kowal, Władysław Szumilas, Józef Dąbroś, Przemysław Woźniak, Konrad Wytrwał, Paweł Kaczówka i Damian Koziara.

Po rozegraniu łącznie 49 pojedynków wyłoniono zwycięzców: 1 miejsce Stanisław Myśliński, 2 miejsce Sławomir Moryl, 3 miejsce Józef Dąbroś. Tuż za podium uplasowali się: 4 miejsce Władysław Szumilas, 5 miejsce Jan Dąbroś, 6 miejsce Andrzej Pyrczak, 7 miejsce Piotr Bednarz, 8 miejsce Tomasz Koziara.

Turniej przebiegał w przyjaznej i sportowej atmosferze, choć nie brakowało pojedynków zaciętych, których wynik ważył się do ostatniej piłki meczowej. Najlepsza trójka zawodników otrzymała od organizatora puchary i słodycze.