Małopolski Festiwal Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Turniej konsolowy FIFA 13

Data wpisu: 20.01.2016

W środę, 20 stycznia br. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprosiło miłośników futbolu na elektroniczne boisko, by rozegrać turniej piłkarski „FIFA 13”, grany na konsolach PlayStation 3. Do rywalizacji o miano najlepszego zawodnika gry wirtualnej stanęło 8 zawodników: Patryk Krupa, Adrian Skalak, Paweł Starsiak, Krystian Starsiak, Łukasz Tyrcha, Mateusz Starsiak, Paweł Kaczówka i Kacper Zając. W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce wywalczył Patryk Krupa (Zalipie), drugie miejsce zajął Paweł Stasiak (Gręboszów), trzecie miejsce zdobył Krystian Starsiak (Gręboszów), czwarte Łukasz Tyrcha (Gręboszów). Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora.