Udany Koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl w Gręboszowie

Data wpisu: 20.01.2020

Koniec grudnia i początek stycznia to jeden z ulubionych okresów Polaków. Jest to czas pojednań, spotkań, wielu niezwykłych chwil, które przeżywamy w gronie najbliższych, w wierze, skupieniu. Przy blasku choinki wspólnie modlimy się, rozmawiamy, śpiewamy kolędy. Wspólnie przeżywamy wspaniały czas Narodzenia Pańskiego. Tradycyjne kolędy rozbrzmiewają coraz głośniej już nie tylko w naszych domach czy kościołach, ale i na ulicach, a w naszej gminie oczywiście w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa.

W niedzielę, 19 stycznia br. roku mieliśmy zaszczyt gościć wspaniały Tarnowski Chór GOS.pl, który zaprezentował niezwykły koncert zarówno tradycyjnych kolęd, w nietypowym wykonaniu, ale i przepięknych i wzruszających pastorałek. Nie mogło zabraknąć również energicznych utworów typowych dla muzyki gospel.

Organizator koncertu składa serdeczne podziękowanie Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Gręboszów  za przygotowanie poczęstunku dla zespołu.