12 maja 2019 r. koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl w GCKiCz

Wesołych Świąt Wielkanocnych

UROCZYSTE POŻEGNANIE STARSZAKÓW – ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

Data wpisu: 02.07.2019

,, W jednym uścisku złączmy dłonie,

Niech wszystkie panie przyjdą też.

I tak się wspólnie pożegnamy,

Przedszkola nadszedł kres’’.

Dzień 28 .06.2019 r. był dla nas wszystkich dniem uroczystym, wyjątkowym , radosnym a także był to dzień pełen wzruszeń, bowiem w tym dniu odbyła się piękna uroczystość – pożegnanie starszaków oraz przedszkola. Przedszkolaki przygotowały specjalnie na tę okazję piękny występ artystyczny. Były wiersze, piosenki, pląsy i tańce. Starszaki z wielkim wzruszeniem odtańczyły poloneza, przy dźwiękach którego i nam zakręciła się łezka w oku. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz upominki.

Były także życzenia i podziękowania ze strony pani dyrektor, rodziców, dyrektora GCKiCz w  Gręboszowie.

Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość, pomoc i wsparcie oraz wspólnie spędzony czas, zaś dzieciom życzymy wspaniałych szkolnych przygód oraz wędrówek po krainie wiedzy.