Wakacje z piłką – turniej powiatowy

Data wpisu: 23.07.2015

W piątek, 24 lipca br. o godz. 9.00 na kompleksie sportowym Orlik w Gręboszowie odbędzie się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików pod nazwą „Wakacje z Piłką”. W turnieju wystąpią drużyny z gminy: Dąbrowa Tarnowska, Olesno, Mędrzechów, Radgoszcz, Szczucin i Gręboszów. Drużynę gospodarzy będzie reprezentować LZS Strażak Karsy, który wygrał eliminacje gminne w dniu 16.07. br. Drużyna z Kars wystąpi w składzie: Krystian Starsiak, Dominik Koziara, Patryk Potoczny, Marek Damian, Paweł Stasiak, Ewelina Surdel, Dawid Wites, Łukasz Tyrcha, Nikodem Świętek.
Organizatorzy: Urząd Gminy w Gręboszowie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa serdecznie zapraszają sympatyków piłki nożnej na turniej powiatowy.

Wakacje z pilka