Warsztaty wakacyjne w GBP

Data wpisu: 26.06.2019

Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty wakacyjne do biblioteki w Gręboszowie. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek wakacji w godzinach 10.00- 13.00. Ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy na zajęcia do dnia 28 czerwca br, ilość miejsc ograniczona, udział jest bezpłatny.

W ramach zajęć nauczymy się jak wykonywać kwiaty różnymi technikami: z bibuły, papieru kolorowego i inne, wykonamy ozdoby z papierowej wikliny, nauczymy się dekorować przedmioty metodą decoupage, nie zabraknie oczywiście zajęć z książką i wokół książki, zagadek i turnieju wiedzy o bajkach. Będziemy wspólnie świętować dzień Polonii amerykańskiej, podczas którego odbędzie się konkurs z nagrodami ufundowanymi właśnie przez Polonię. Wspólnie będziemy grać w gry planszowe oraz zabawy integracyjne na świeżym powietrzu.