Wkrótce 71. numer Gazety Gręboszowskiej

Data wpisu: 24.02.2016

Wkrótce ukaże się 71. numer Gazety Gręboszowskiej, który będzie można nabyć w placówkach handlowych na terenie gminy Gręboszów. W aktualnym numerze m. in.: Uroczyste ślubowanie w Zespole Szkół w Gręboszowie, Struktura demograficzna gminy Gręboszów w latach 2005 – 2015, Z prac Rady Gminy Gręboszów, Spektakularny sukces artystyczny gimnazjalistów, Tarnowski Chór Gos.pl w Gręboszowie, Koncert kolęd i pastorałek w GCKiCz, Patriotycznie rozśpiewane Centrum Kultury, Kościół w Gręboszowie – jego pomniki i zabytki, Dzień zabawy i prezentów, Jasełka w Domu Bractwa Św. Anny, Starość – Jak ludzkość radzi sobie przez wieki?, Ksiądz Henryk Otowski, Relacje do dziejów wsi, chłopów i ruchu ludowego w gminie Gręboszów, Za nami III Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej.

Zapraszamy do lektury.