Wkrótce 86. numer Gazety Gręboszowskiej

Data wpisu: 17.06.2020

Wkrótce ukaże się 86. numer Gazety Gręboszowskiej, który będzie można nabyć w placówkach handlowych na terenie gminy Gręboszów.

W aktualnym wydaniu Gazety Gręboszowskiej znajdą Państwo relacje z przedsięwzięć kulturalnych i wydarzeń sportowych, które odbyły się jeszcze przed wybuchem pandemii w Polsce. Tym samym publikujemy informacje o koncercie kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów szkółki gry na instrumentach muzycznych i koncercie Tarnowskiego Chóru Gos.pl, jak również relacje z turniejów: piłki siatkowej, piłki nożnej oraz tenisa stołowego.

W 86. numerze Gazety Gręboszowskiej przeczytają Państwo również informacje o powiatowych obchodach Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, postępie prac przy budowy nowego mostu w Borusowej, jak również kolejnej inicjatywie Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gręboszowskiej, dotyczącej upamiętnienia przypadającej w tym roku 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Ponadto na łamach naszego kwartalnika publikujemy rozmowę z Markiem Mosio – Przewodniczącym Rady Gminy Gręboszów.