Małopolski Festiwal Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Wyniki konkursu plastycznego i literackiego

Data wpisu: 30.05.2019

Bądźmy sobą bez nałogów” to hasło konkursu, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Konkurs plastyczny i literacki, jest wspaniałą okazją, do promowania nie tylko życia bez nałogów, ale zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, zdrowego odżywiania. W dzisiejszych konsumpcyjnych czasach bardzo ważne jest aby młodzież zdawała sobie sprawę jakie produkty są zdrowe, wartościowe, jak ważny jest ruch, jak szkodliwe są nałogi. Uczestnicy konkursu, w swoich pracach,  w bardzo wymowny sposób przedstawiają negatywne skutki nałogów, ale także zalety zdrowego stylu życia.

A oto wyniki tegorocznej edycji konkursu:

I miejsce ex aequo: Aleksandra Smolik, Izabela Koziara, Teresa Tarka – Klub Senior + oraz Daniela Chabinka – Klub Senior + (praca literacka)

II miejsce ex aequo:  Jowita Sojka, Patrycja i Kamil Grabiec

III miejsce ex aequo: Karolina Rychel i Aneta Koziara, Martyna Ciepiela, Natalia Maroszek, Patryk Ordon, Wiktoria Seruś, Natalia Zawada i Ewelina Dąbroś, Claudia Ciombor, Anna Łoboda i Karolina Szczawińska, Nadia Węgiel.

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Komisję do Spraw Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gręboszowie zostaną wręczone podczas festynu rekreacyjno- sportowego z okazji Dnia Dziecka w dniu 2 czerwca na kompleksie sportowym „Orlik” w Gręboszowie.

Powrót