Mikołajki w Centrum Kultury

Wystawa prac malarskich Ewy Łazowskiej

Data wpisu: 12.04.2018

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na wystawę prac malarskich Ewy Łazowskiej z Dąbrowy Tarnowskiej, która czynna jest w dniach 13.04 – 20.05. 2018 r. Wystawę można oglądać codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy GCKiCz.

Ewa Łazowska jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku tkactwo artystyczne. Zajmuje się malarstwem olejnym, wykonuje obrazy z kawałków materiałów, gobeliny tkane z wełny i innych rodzajów przędz, jak też biżuterię. Wykonuje również pisanki tradycyjną metodą woskową, za które była wielokrotnie nagradzana w Regionalnym Konkursie na Pisankę i Plastykę Obrzędową. Działa w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego przy Dąbrowskim Domu Kultury.