Za nami II Przegląd Muzycznych Talentów

Data wpisu: 19.06.2017

Ciesząca się dużym zainteresowaniem szkółka gry na instrumentach muzycznych działająca przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie podsumowała kolejny rok edukacji muzycznej prowadzonej przez Krzysztofa Romana- instrumenty klawiszowe oraz Wiesława Lizaka- gitara. Uczniowie zaprezentowali zdobyte umiejętności podczas II Przeglądu Muzycznych Talentów w dniu 16 czerwca br., w sali Gminnego Centrum Kultury. Zgromadzona widownia wsłuchiwała się w utwory wykonywane na keyboardzie, pianinie i gitarze.

W przeglądzie wzięło udział 13 uczestników, wśród których komisja jury w składzie Krzysztof Roman, Katarzyna Lizak oraz Monika Kilian nagrodziła najbardziej wyróżniających się, byli to: Martyna Wojciechowska, Karolina Sarat, Wiktoria Woziwoda, Patrycja Grabiec, Ola Piątek, Karolina Dąbroś, Amelia Seruś, oraz duet Ewelina Dąbroś i Natalia Zawada. Pozostałe występy również były na wysokim poziomie i uwidaczniały postępy uczniów w nauce gry. Słodkościami nagrodzeni zostali ponadto: Monika Zawada, Mateusz Wojciechowski, duet Karolina Sarat i Karolina Kaczówka.

Przez okres wakacyjny szkółka zawiesza swoją działalność, jednak powraca już we wrześniu, aby uczniowie mogli dalej szlifować swoje talenty, będzie to również możliwość dla osób które chciałyby rozpocząć rozwijać się muzycznie, do zapisania się do szkółki.