18 sierpnia 2019 Małopolski Festiwal Smaku

Zachęcamy do oddania głosu na projekt pn. „Powiślański kalejdoskop kulturalny”

Data wpisu: 08.09.2019

Jeśli masz co najmniej 16 lat i jesteś mieszkańcem powiatu dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, tarnowskiego lub miasta Tarnów zagłosuj na projekt „Powiślański kalejdoskop kulturalny” (kod zadania TAR 26), który został zgłoszony do dofinansowania w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Projekt zakłada przeprowadzenie w 2020 roku kilkunastu różnorodnych przedsięwzięć o charakterze kulturalnym takich jak wyczekiwane przez wielu mieszkańców recitale kabaretowe, a także koncerty, spotkania z balladą i piosenką literacką.

Poszczególne wydarzenia, adresowane do wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego i subregionu tarnowskiego  – bez względu na miejsce zamieszkania – odbywać się będą na terenie gmin Bolesław, Gręboszów, Mędrzechów i Olesno.

O tym czy wyżej wymieniony projekt zostanie zrealizowany zadecydują Państwa głosy.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu, które odbywać się będzie w dniach od 9 do 30 września br. i oddania głosu na projekt pn. „Powiślański kalejdoskop kulturalny”.

Głos oddać można tylko raz, tylko na jedno zadanie, korzystając z jednego z trzech sposobów:

1) przez Internet (na stronie www.bo.malopolska.pl) – zakładka: GŁOSOWANIE dostępna od 9 września br.

2) lub na kartach do głosowania (wypełnioną kartę do głosowania należy wrzucić do urny dostępnej od 9 września br. m. in. w Urzędzie Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej – Rynek 34, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

3) lub listownie /korespondencyjnie (przesyłając kartę na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków; koniecznie z dopiskiem: „Budżet Obywatelski”).

Więcej informacji na temat projektu dostępnych jest na stronie: http://powiatdabrowski.pl

2 platat bez opisow POWISLANSK KALEJDOSKOP2

3 Opis projektu