Małopolski Festiwal Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Aktualności - Gazeta Gręboszowska - archiwum:

Data wpisu: 20.11.2019
13 listopada 2019 r. był z pewnością dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu. Właśnie w tym dniu najmłodsze dzieci dołączyły do grona przedszkolaków. Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu bieżącego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.
Data wpisu: 19.09.2019
Po ponad dwumiesięcznym okresie odpoczynku dzieci i młodzież wróciły do zajęć szkolnych. Inauguracja roku szkolnego w naszej gminie odbyła się 2 września i rozpoczęła się uroczystą mszą św. w kościele pw. WNMP w Gręboszowie. Zaraz po niej wszyscy udali się przed budynek Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, gdzie odbył się uroczysty apel.
Data wpisu: 27.08.2019
Trwa budowa mostu na Wiśle w Borusowej, który połączy dwa województwa: małopolskie i świętokrzyskie. Ma on ogromne znaczenie nie tylko dla mieszkańców, ale także dla kierowców korzystających z drogi wojewódzkiej 973.
Postęp prac przy budowie mostu wizytował dziś wicemarszałek Łukasz Smółka wspólnie z Mariuszem Goskiem, członkiem zarządu województwa świętokrzyskiego, starostą dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem, wójtem Gręboszowa Krzysztofem Gilem i posłem Wiesławem Krajewskim.
Data wpisu: 26.07.2019
W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można nabyć 83. numer Gazety Gręboszowskiej. W bieżącym numerze Gazety Gręboszowskiej mogą Państwo przeczytać wiele cennych informacji i interesujących relacji dotyczących najważniejszych spraw związanych z naszą gminą.