13.01.2018 r. Koncert kolęd Tarnowskiego Chóru Gos.pl

IX Święto Powiśla Dąbrowskiego

Wernisaż wystawy malarstwa Zofii Misiaszek- Sałańskiej

Aktualności - Gazeta Gręboszowska - archiwum:

Data wpisu: 10.01.2018
W Święto Trzech Króli, w tarnowskiej delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, w auli im. Wiesława Wody, spotkali się przedstawiciele i sympatycy PSL-u, by połamać się opłatkiem. Gospodarzami uroczystości byli: poseł na Sejm RP a zarazem prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz, wicemarszałek województwa małopolskiego Stanisław Sorys oraz poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski.
Data wpisu: 09.11.2017
W dniu 07.11.2017r. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyła się ważna uroczystość przedszkolna – Pasowanie na przedszkolaka. Odświętność i doniosłość tego wydarzenia widoczna była już na pierwszy rzut oka – odświętne stroje , poważne i skupione miny i obecność całej społeczności przedszkolnej.
Data wpisu: 26.09.2017
W piątek, 22 września 2017 r. na terenie Zakładu Produkcyjnego „Vivento” w Gręboszowie odbyły się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze sił i środków powiatu dąbrowskiego. Przedsiębiorstwo to jest obecnie największym zakładem produkcyjnym na terenie naszej gminy.
Data wpisu: 13.09.2017
Po ponad dwumiesięcznym okresie odpoczynku dzieci i młodzież wróciły do zajęć szkolnych. Inauguracja roku szkolnego w naszej gminie odbyła się 4 września i rozpoczęła się uroczystą mszą św. w kościele pw. WNMP w Gręboszowie. Zaraz po niej wszyscy udali się do Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, gdzie odbył się uroczysty apel. Dyrektor szkoły Jerzy Misterka powitał wszystkich uczniów, którzy od nowego roku szkolnego będą zdobywać wiedzę w murach tej placówki. Była to wyjątkowa chwila w szczególności dla tych najmłodszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi szkoły w Gręboszowie.