12-13 kwietnia 2020 – Święta Wielkanocne

19.01.2020 r. Koncert Tarnowskiego Chóru Gos.pl

Zdjęcie z Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności - Gazeta Gręboszowska - archiwum:

Data wpisu: 30.03.2020
W dniu 12.02.2020 r. parafię pw. WNMP w Gręboszowie nawiedziły relikwie i obraz Św. Jana Pawła II. Uroczystego wprowadzenia dokonali: księża, członkowie Akcji Katolickiej oraz służba liturgiczna. Uroczystego powitania dokonał ks. proboszcz Wiesław Babiarz, a następnie rozpoczęła się Msza święta, którą koncelebrowali: ks. prałat R. Banach, ks. kanonik T. Skóra oraz ks. proboszcz.
Data wpisu: 24.12.2019
W Szkole Podstawowej w Gręboszowie tuż przed samymi Świętami Narodzenia Pańskiego, tj. 20 grudnia br., społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi wspólnie świętowała Boże Narodzenie. Spotkanie rozpoczęło się od montażu słowno-muzycznego zatytułowanego „Bóg się rodzi”.
Data wpisu: 20.11.2019
13 listopada 2019 r. był z pewnością dniem wyjątkowym w naszym przedszkolu. Właśnie w tym dniu najmłodsze dzieci dołączyły do grona przedszkolaków. Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu bieżącego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.
Data wpisu: 19.09.2019
Po ponad dwumiesięcznym okresie odpoczynku dzieci i młodzież wróciły do zajęć szkolnych. Inauguracja roku szkolnego w naszej gminie odbyła się 2 września i rozpoczęła się uroczystą mszą św. w kościele pw. WNMP w Gręboszowie. Zaraz po niej wszyscy udali się przed budynek Szkoły Podstawowej w Gręboszowie, gdzie odbył się uroczysty apel.