Kolędowanie w GCKiCz

Mikołajki w Centrum Kultury

Aktualności - Gazeta Gręboszowska - archiwum:

Data wpisu: 14.02.2019
Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski zaprasza wszystkich zainteresowanych na dyżur poselski w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie, w trzeci poniedziałek miesiąca, w godzinach od 10.00 do 11.30. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 18 lutego 2019 r.
Data wpisu: 15.01.2019
W środę, 09 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona oddziału gimnazjalnego. Młodzież klasy III gimnazjum pod kierunkiem pani Anny Ruta przygotowała montaż słowno-muzyczny upamiętniający wyjątkową postać patronki – Stefanię Łącką.
Data wpisu: 27.12.2018
20 grudnia br. w Centrum Polonii w Brniu samorządowcy z powiatu dąbrowskiego połamali się opłatkiem. W życzliwej i miłej atmosferze odbyło się tradycyjne powiatowe spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Lesława Wieczorka starostę dąbrowskiego, Krzysztofa Bryka wicestarostę oraz Martę Chrabąszcz przewodniczącą Rady Powiatu Dąbrowskiego.
Data wpisu: 05.12.2018
W dniach 20 i 22 listopada br. odbyła się I inauguracyjna sesja nowo wybranej Rady Gminy w Gręboszowie. Tradycyjnie miejscem pierwszej sesji była sala konferencyjna Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zebrani goście oraz radni z niecierpliwością czekali na tą chwilę – szczególnie na dwa najważniejsze punkty – złożenie ślubowania przez wójta oraz wybór przewodniczącego Rady Gminy.