Dzień Patrona Oddziału Gimnazjalnego

Data wpisu: 15.01.2019

W środę, 09 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona oddziału gimnazjalnego. Młodzież klasy III gimnazjum pod kierunkiem pani Anny Ruta przygotowała montaż słowno-muzyczny upamiętniający wyjątkową postać patronki – Stefanię Łącką.

W Święcie Patrona klasy gimnazjalnej udział wzięła społeczność szkolna oraz zaproszeni goście: Marek Mosio – przewodniczący Rady Gminy Gręboszów, Bronisław Błach – sekretarz Gminy, Lucyna Zając – przewodnicząca Rady Rodziców, Jerzy Misterka – dyrektor Szkoły Podstawowej w Gręboszowie oraz Wiesław Lizak – dyr. Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Po części artystycznej głos zabrali: Jerzy Misterka, dyrektor placówki i Marek Mosio, przewodniczący Rady Gminy, którzy podziękowali uczniom i nauczycielom za przygotowanie pięknej części artystycznej oraz pamięć o osobie patronki i ideałach jakim była wierna w całym swoim życiu.