Nowy 83. numer Gazety Gręboszowskiej w sprzedaży

Data wpisu: 26.07.2019

W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można nabyć 83. numer Gazety Gręboszowskiej. W bieżącym numerze Gazety Gręboszowskiej mogą Państwo przeczytać wiele cennych informacji i interesujących relacji dotyczących najważniejszych spraw związanych z naszą gminą.

W aktualnym numerze Gazety Gręboszowskiej mogą Państwo znaleźć informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Gręboszowie i zakończenia roku przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu. Przede wszystkim publikujemy materiał poświęcony niezwykle ważnej tematyce budowy mostu na Wiśle w miejscowości Borusowa. Ponadto prezentujemy relacje z otwarcia nowopowstałego Punktu Przyjęć Interesantów Komendy Powiatowej Policji, który od maja br. znajduje się w budynku GCKiCz w Gręboszowie.

Tradycyjnie publikujemy także informacje i zdjęcia z przedsięwzięć kulturalnych i sportowych jakie miały miejsce w przeciągu ostatniego kwartału. Tym samym zamieszczamy informacje dotyczące: konkursu palm i plastyki obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy, koncertu Tarnowskiego Chóru Gos.pl w GCKiCz, festynu rekreacyjno-sportowego na kompleksie Orlik z okazji Dnia Dziecka i z okazji Święta Rodziny w Ujściu Jezuickim oraz Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Gręboszów.

W 83. numerze Gazety Gręboszowskiej ponadto mogą Państwo przeczytać informacje odnoszące się do jubileuszu 30-lecia posługi kapłańskiej ks. Wiesława Babiarza, proboszcza gręboszowskiej parafii, jak również publikujemy materiał dotyczący tematyki zdrowia („Lato – promienie słońca i nasza obrona – skóra” oraz „Bóle głowy odwieczny towarzysz człowieka”) autorstwa dr Marka Ziajora.

Na koniec pragnę życzyć przyjemnej lektury 83. numeru Gazety Gręboszowskiej, mając nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.