PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Data wpisu: 09.11.2017

W dniu 07.11.2017r. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyła się ważna uroczystość przedszkolna – Pasowanie na przedszkolaka. Odświętność i doniosłość tego wydarzenia widoczna była już na pierwszy rzut oka – odświętne stroje , poważne i skupione miny i obecność całej społeczności przedszkolnej.

Dyrektor przedszkola na wstępie zapewniła dzieci , że w przedszkolu czekają je same miłe chwile , miłe panie, nowe koleżanki i koledzy oraz mnóstwo zabawek. Rodzicom życzyła dużo sił w codziennym trudzie wychowawczym, nie tylko w przedszkolnym ale i codziennym życiu. Starszaki oraz grupa młodsza zaprezentowały piękny program muzyczno – artystyczny. Piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe umiliły wszystkim czas.

Część artystyczna została uwieńczona ślubowaniem podczas którego pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Część oficjalną zakończono wspólnym poczęstunkiem.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze.