30.01. Kolędowanie przy szopce

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert Zaduszkowy

Nowe wydawnictwa o gminie Gręboszów

Ocalmy od zapomnienia – zbiórka starych fotografii

Zdjęcie z Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Pozostaną z nami na zawsze

Data wpisu: 22.11.2022

W niedzielne popołudnie, 20 listopada br., w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyła się druga edycja Zaduszkowego Koncertu pn. „Pozostaną z nami na zawsze”. Koncert poświęcony był twórczości nieżyjących polskich i zagranicznych artystów: kompozytorów, autorów tekstów i wokalistów. Podczas koncertu wystąpili: Katarzyna Jabłońska, Monika Płaneta, Wiktoria Woziwoda, Wojciech Drożdż, Grzegorz Nosek, Wiesław Lizak i Tomasz Lizak.
W trakcie tego niedzielnego wydarzenia muzycznego usłyszeliśmy utwory takich artystów jak: Krzysztof Krawczyk, Ryszard Riedel, Czesław Niemen, Irena Jarocka, Elvis Presley, John Lennon, Zbigniew Wodecki, Ben E. King czy Marie Fredriksson. Koncert poprowadziła Joanna Dukaj, która przybliżyła sylwetki artystów i ciekawostki z ich życia.