6.01.2024 Koncert „Kolędowanie przy szopce”

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert piosenek z filmów i seriali

Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II

Koncert zaduszkowy

Warsztaty plastyczne

Wieczór pieśni patriotycznych

Zaduszkowy koncert „Pozostaną z nami na zawsze”

Zespół Folklorystyczny podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Puchar Wójta Gminy Gręboszów dla Łukasza Kowala

Data wpisu: 19.02.2024

W sobotę, 17 lutego br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Impreza sportowa miała charakter otwarty i przeznaczona była dla młodzieży oraz dorosłych. Wzięło w niej udział 12 uczestników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych” z wcześniejszym rozstawieniem najlepszych zawodników z poprzedniego turnieju. Większość zawodników pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując technikę gry w tenisa stołowego na dobrym poziomie. Podobnie jak w roku ubiegłym zwycięzcą zawodów został Łukasz Kowal z Ujścia Jezuickiego. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Myśliński z Woli Żelichowskiej, a miejsce trzecie przypadło Michałowi Zarzyckiemu z Gręboszowa. Kolejne miejsca zajęli: Tomasz Janowiec (Wola Żelichowska), Łukasz Janowiec (Zawierzbie), Marcin Surowiec (Okręg), Szymon Surowiec (Okręg), Dominik Kaczmarczyk (Ujście Jezuickie). Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz sportową rywalizację.