30.01. Kolędowanie przy szopce

30.01. Kolędowanie przy szopce

30.01. Kolędowanie przy szopce

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert Zaduszkowy

Koncert Zaduszkowy

Nowe wydawnictwa o gminie Gręboszów

Ocalmy od zapomnienia – zbiórka starych fotografii

Zdjęcie z Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Impresjon podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Ukryty talent

Data wpisu: 16.11.2022

W niedzielne popołudnie, 13 listopada br., w Domu Strażaka w Woli Żelichowskiej odbył się wernisaż wystawy prac malarskich autorstwa Teresy Tarki, pt. „Ukryty talent”. Organizatorem wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich Wola Żelichowska, które postanowiło zaprezentować lokalnej społeczności dzieła malarskie swojej koleżanki. Tematyka prac była zróżnicowana – od artystycznych portretów, po pejzaże.
W wydarzeniu uczestniczyli m. in: władze samorządowe gminy Gręboszów na czele z wójtem gminy Gręboszów Krzysztofem Gilem, ks. Andrzej Sobol – proboszcz parafii Żelichów, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Gręboszów, jak również rodzina i znajomi artystki.
Wernisaż wystawy prac plastycznych Teresy Tarki był doskonałą okazją do spotkania i integracji społeczności lokalnej, jak również sposobnością by poznać i promować twórczość lokalnych artystów. Ponadto wszyscy obecni na wystawie mogli skosztować specjałów kulinarnych przygotowanych przez organizatorów.
Pani Teresie życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, wielu twórczych inspiracji oraz weny pozwalającej tworzyć kolejne, tak znakomite prace malarskie.

Powrót