6.01.2024 Koncert „Kolędowanie przy szopce”

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert piosenek z filmów i seriali

Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II

Koncert zaduszkowy

Warsztaty plastyczne

Wieczór pieśni patriotycznych

Zaduszkowy koncert „Pozostaną z nami na zawsze”

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Zespół Folklorystyczny podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Wyniki Konkursu Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy

Data wpisu: 21.03.2024

W Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oceniono prace, które napłynęły na 19. edycję Konkursu Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. W konkursie wzięli udział: dzieci, młodzież, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Klub Senior+. Komisja Jury w składzie: Monika Kilian, Anna Loraj i Wiesław Lizak dokonała oceny 62 prac plastycznych i postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach następujące miejsca:

Kategoria Palmy

I miejsce ex aequo:

Klub Senior + Hubenice

Aniela Siąkała

Blanka Siąkała

Bartosz Szlichta

Karolina Sarat

Karolina Rachmaciej- Noga

II miejsce ex aequo:

Jan, Franciszek i Antoni Wierzbicki

Oliwia i Piotr Stelmach

III miejsce ex aequo:

Jan Skalak

Zofia Skalak

Szymon Skalak

Plastyka obrzędowa

Przedszkola i klasy I-III

I miejsce ex aequo:

Szymon Janowiec

Lena Gaweł

Rafał Janowiec

Kacper Janowiec

Placówka Wsparcia Dziennego w Gręboszowie

Gabriela Wytrwał

Kacper i Oskar Sobota

Publiczne Przedszkole w Gręboszowie grupa „Sówki”

Publiczne Przedszkole w Gręboszowie grupa „Motylki”

II miejsce ex aequo

Aniela Siąkała

Blanka Siąkała

Zofia Koziara

Maria Woźniak

Oliwier Karaś

Antonina Dymon

Jakub Zaleski

Kamila Gryszówka

III miejsce ex aequo:

Kinga Gryszówka

Marcel Gaweł

Marlena Zawada

Lena Kowal

Szymon Skalak

Wojtek Wcisło

Nikodem Kloczkowski

Wiktoria Kowynia

Anna Koziara

Adam Złotkowski

Jan Skalak

Klasy IV-VIII

I miejsce ex aequo:

Martyna i Wiktoria Janowiec

Zuzanna Dymon

Natalia Bogacz

II miejsce ex aequo:

Zuzanna Złotkowska

Kamil Woźniak

Milena Górska

Bartosz Szlichta

Zofia Skalak

III miejsce ex aequo:

Gabriela Kowynia

Kamil, Sebastian i Patryk Dudek

Konrad Gryszówka

Dorośli

I miejsce ex aequo:

KGW Wola Gręboszowska (6 prac)

Agnieszka Mol- Dziura

II miejsce ex aequo:

Daniela Chabinka (2 prace)

Klub Senior + Hubenice

KGW Ujście Jezuickie

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia br. o godzinie 16.00 podczas Wiosennego Koncertu Radiowych Przebojów. Fundatorami nagród rzeczowych w konkursie są: „CONTEKO” Radłów, „VIVENTO” Gręboszów, Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej, „AGRIA” Bogdan Bigos oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.

Na zdjęciach prezentujemy wybrane prace konkursowe.

 

Powrót