6.01.2024 Koncert „Kolędowanie przy szopce”

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert piosenek z filmów i seriali

Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II

Koncert zaduszkowy

Warsztaty plastyczne

Wieczór pieśni patriotycznych

Zaduszkowy koncert „Pozostaną z nami na zawsze”

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Zespół Folklorystyczny podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 10.07.2024
W okresie wakacyjnym, w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie prowadzone są zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży pod bacznym okiem instruktora tańca Gabriela Skiby.
Data wpisu: 08.07.2024
W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można zakupić 95. numer Gazety Gręboszowskiej. Stanowi on podsumowanie minionego półrocza, które bez wątpienia obfitowało w wiele interesujących i niezwykle ważnych wydarzeń o charakterze społeczno-kulturalnym. W aktualnym, 32 -stronicowym numerze gazety publikujemy relacje z pierwszej sesji nowo utworzonej Rady Gminy Gręboszów.
Data wpisu: 05.07.2024
W niedzielę, 30 czerwca br., na boisku sportowym w Borusowej odbył się coroczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorami zawodów byli: Wójt Gminy Gręboszów, LZS Wisła Borusowa, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. W zmaganiach wzięły udział cztery lokalne drużyny: Wisła Borusowa, Strażak Karsy, Dunajec Ujście Jezuickie, Wolania Wola Żelichowska.
Data wpisu: 05.07.2024
W Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie we wtorek 2 lipca b.r. odbyły się wyjątkowe warsztaty, które przeniosły uczestników w fascynujący świat wytwarzania papieru czerpanego. Poprowadziła je pani Agata Wrona, doświadczona artystka, która z pasją dzieliła się swoją wiedzą i umiejętnościami.