6.01.2024 Koncert „Kolędowanie przy szopce”

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert piosenek z filmów i seriali

Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II

Koncert zaduszkowy

Warsztaty plastyczne

Wieczór pieśni patriotycznych

Zaduszkowy koncert „Pozostaną z nami na zawsze”

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Zespół Folklorystyczny podczas Święta Powiśla Dąbrowskiego

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 24.05.2024
Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie odbyło się niezwykłe spotkanie, które z pewnością na długo zapadnie w pamięci uczniów ze szkoły podstawowej. Dzięki talentowi i charyzmie Piotra Pilarskiego, znanego poety i aktora, młodzież miała okazję zanurzyć się w pięknym świecie poezji zawartej w tomiku "Animus - serce moje".
Data wpisu: 22.05.2024
W niedzielę, 19 maja br., firma Vivento zainaugurowała obchody 40-lecia swojego istnienia. Na ten dzień organizatorzy jubileuszu przewidzieli wiele atrakcji skierowanych do wszystkich mieszkańców nie tylko gminy Gręboszów, ale i całego regionu. W godzinach przedpołudniowych wszyscy zainteresowani mieli możliwość zwiedzania najciekawszych zakątków fabryki, a tym samym szczegółowo poznać proces produkcji. O godzinie 14.00 w Kościele pw. WNMP w Gręboszowie odbyła się Msza św. w intencji właścicieli i wszystkich pracowników Vivento z oprawą słowno-muzyczną przygotowaną przez pracowników przedsiębiorstwa.
Data wpisu: 20.05.2024
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza na Majowy Koncert z okazji Dnia Matki oraz Międzynarodowego Dnia Rodziny, który odbędzie się w niedzielę, 26 maja br. o godzinie 17.00. W koncercie wystąpi zespół w składzie: Dominika Flis – śpiew, Wojciech Drożdż – gitara i śpiew, Marek Ciepiela – gitara basowa, Daniel Zbylut – instrumenty perkusyjne i śpiew oraz Tomasz Lizak – instrumenty klawiszowe i śpiew.
Data wpisu: 09.05.2024
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza uczniów klas VI-VIII i dorosłych na recital poetycko-aktorski „Animus - serce moje” w wykonaniu Piotra Pilarskiego. Wydarzenie odbędzie się 20 maja br. o godzinie 13.15 w sali GCKiCz. Po recitalu będzie możliwość zakupienia książki artysty.