30.01. Kolędowanie przy szopce

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Zdjęcie z Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 30.01.2023
W sobotę, 28 stycznia br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Na starcie turnieju stanęło 15 uczestników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych”, grając do trzech wygranych setów. Większość zawodników pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując technikę gry w tenisa stołowego na dobrym poziomie.
Data wpisu: 27.01.2023
Wójt Gminy Gręboszów, LZS „Wolania” Wola Żelichowska oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa zapraszają na VIII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Turniej odbędzie się 5 lutego 2023 r. o godz. 14.00 na hali sportowej w Gręboszowie.
Data wpisu: 25.01.2023
Koło Gospodyń Wiejskich Zapasternicze oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie serdecznie zapraszają dzieci do lat 11 z terenu gminy Gręboszów na Bal Karnawałowy.
Obowiązują zapisy do dnia 3 lutego. Wstęp wolny. W programie: zabawa przy muzyce, poczęstunek, niespodzianka.
Data wpisu: 25.01.2023
Serdecznie i gorąco zapraszamy młodzież w wieku od 12 lat na warsztaty tworzenia przestrzennych aniołów. Warsztaty poprowadzi wspaniała artystka i instruktorka Pani Agata Wrona.
Zachęcamy do zapisów, ponieważ ilość miejsc jest mocno ograniczona. Zapisy do dnia 30 stycznia!!!