Bal karnawałowy w GCKiCz

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Koncert kolęd i pastorałek

Koncert piosenek z filmów i seriali

Koncert zaduszkowy

Warsztaty plastyczne

Wieczór pieśni patriotycznych

Wielkanocny koncert Tarnowskiego Chóru GOS.PL

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Zespół Folklorystyczny podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku

Gminne Centrum Kultury
i Czytelnictwa w Gręboszowie
im. Jakuba Bojki

Aktualności Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa - archiwum:

Data wpisu: 06.03.2023
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Prace będą przyjmowane w dniach 27 – 29. 03.2023 r. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.
Data wpisu: 28.02.2023
W niedzielne popołudnie, 26 lutego br. rozegrano Gminny Turniej Piłki Siatkowej. O godz. 14.00 do walki o Puchar Wójta Gminy Gręboszów stanęło 4 zespoły: Biskupice i Przyjaciele, OSP Gręboszów, Sokół Gręboszów, Wolania Wola Żelichowska. Drużyny zagrały po 3 mecze w kolejności ustalonej podczas losowania.
Data wpisu: 28.02.2023
Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej Michał Wolak serdecznie zapraszają na POWIATOWE OBCHODY NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH, które odbędą się w środę 1 marca 2023 roku w Dąbrowie Tarnowskiej.
Data wpisu: 15.02.2023
5 lutego 2023 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się VIII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Gręboszów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz LZS „Wolania” Wola Żelichowska. W zmaganiach wzięły udział cztery miejscowe kluby sportowe: LZS Borusowa, LZS Karsy, LZS Ujście Jezuickie, LZS Wola Żelichowska.